INFORMACE

Víte, že na příští MasterChef Česko se mohou přihlásit i neslyšící?

Znáte televizní pořad MasterChef? Jedná se o světovou televizní soutěž, kde amatérští kuchaři bojují o titul MasterChefa. Soutěž vznikla v roce 1990 ve Velké Británii, později i v dalších zemích světa, například ve Francii, Řecku nebo Indonésii. Stala se jedničkou ve sledovanosti. Více než sto kuchařů-amatérů se stalo po účasti v soutěži MasterChef úspěšnými profesionály v oblasti gastronomie.

masterchef ceško
MasterChef Česko 2015 s porotou

MasterChef neminul ani naši Českou republiku. Soutěžící musí dokázat odborné porotě, která je sestavena ze tří uznávaných osobností gastronomie, že si jejich talent poradí se záludnostmi mnoha světových kuchyní. V roce 2015 se soutěž vysílala poprvé díky TV Nova a byla velmi úspěšná. Letos TV Nova chce udělat další díl MasterChef. Spojila se s Tichým světem a sdělila, že i neslyšící amatérští kuchaři se mohou do této soutěže přihlásit.

Baví vás vařit? Rádi si vymýšlíte nové recepty a neustále něco zdokonalujete? Pak je pro vás MasterChef ta pravá životní výzva! Stačí vyplnit přihlašovací formulář na http://tv.nova.cz/masterchef, kde zadáte osobní údaje a přihlášku pošlete. A jaké jsou jejich podmínky? Soutěž je pro účastníky od osmnácti let. Soutěžící může být vyučeným kuchařem, ale nesmí být zaměstnán jako profesionál a pracovat v restauraci jako kuchař, to znamená, že nesmí mít příjem z přípravy jídel.

Nebojte se a ukažte, že i neslyšící mohou být výbornými kuchaři a sluchové postižení nám není překážkou.  

Zdroj: TZ, tv.nova.cz

2 Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close