Cyklisté SKIVELO mají za sebou další úspěšné závody

0

Další úspěšné závody za sebou mají cyklisté SK SKIVELO Olomouc. V sobotu 21. dubna se David Studýnka, Pavel Pastrnek, František Kocourek a Pavel Jungman zúčastnili MTB závodu Porubajk v Ostravě, který měřil 38 kilometrů.

Cyklisté SKIVELO Olomouc

Na start se za teplého a slunečného počasí postavilo asi 600 cyklistů. Od startu do cíle se jelo rychlým tempem. Trasa závodu vedla pěknou krajinou Ostravska a byla velmi členitá.

Z reprezentantů SKIVELO nejlépe zajeli Pavel Pastrnek s Davidem Studýnkou v totožném čase 1:26:07. Celkově se umístili na 7. a 8. místě, v jejich věkové kategorii jim patřila 5. a 6. příčka.

Pavel Pastrnek a David Studýnka přijíždějí do cíle závodu Porubajk

S odstupem šesti minut dojel František Kocourek. Bylo z toho celkové 18. místo.

Pavel Jungman, který absolvoval první závod po dlouhé nemoci, byl celkově na 100. místě.

V neděli 22. dubna se závodníci SK SKIVELO vypravili do Hodoňovic u Frýdku Místku na MTB Cross Country. Trať závodu byla velmi rychlá, suchá a příliš se prášilo. Část závodu vedla po polních cestách. Jelo se celkem 6 kol po 2,5 km. Nejlépe se umístil David Studýnka na 5. pozici, za ním dojel Pavel Pastrnek na 8. místěFrantišek Kocourek skončil jedenáctý  z celkem 30 závodníků.

Zdroj: František Kocourek