INFORMACEZE ZAJÍMAVOSTI

Přidejte se k nám – do týmu Tichých zpráv!

Hledáte práci v kreativním prostředí v Praze a je vám blízká komunita neslyšících? Tým Tichých zpráv poptává nové lidi se znalostí znakového jazyka do svého týmu, a to konkrétně na pozice Asistent vedoucího a Moderátor Tichých zpráv. 

Asistent vedoucího

Nemáte rádi stereotypy, ale zato rádi organizujete? Máte spousta nápadů a nebojíte se je realizovat? Jste neslyšící, ovládáte český znakový jazyk a hledáte v Praze práci na částečný úvazek? Máme volnou pozici Asistenta vedoucího. 

Tato pozice je chráněným pracovním místem, docházet budete do open space na Pankráci a nemine vás pořádné zaškolení. Je to práce, kde máte možnost být také leaderem pracovního týmu, když vedoucí Tichých zpráv nebude v práci. Budete pracovat s kamerou a střihem. A hlavně, budete v týmu neslyšících! 

Pokud cítíte, že je to pro vás to pravé, nebojte se přihlásit. Rádi Vás poznáme osobně a v případě splnění všech podmínek, Vás i rádi přijmeme 🙂 Více info k této pracovní pozici naleznete zde

Moderátor Tichých zpráv

Jste společenští, nevadí vám prezentace před kamerou a umíte improvizovat? Baví vás práce s českým textem a jeho překlad do českého znakového jazyka? Poznáváte rádi nové lidi a témata?  Líbí se vám sledování zpravodajství v českém znakovém jazyce, rádi zjišťujete informace o okolním světě a předávate je dál? 

Moderátor Tichých zpráv je náročná pracovní pozice, protože vyžaduje odborné prezentování před kamerou. Je to pozice, která je absolutně viditelná. Jako moderátor Tichých zpráv budete na očích veřejnosti. Stanete se tak snadno populárním, a to nejen pro komunitu neslyšících :-)…

Pokud si myslíte, že byste se na tuto pozici hodili, ozvěte se nám. Nezapomeňte, že hledáme také člověka, který má alespoň trošku rád český jazyk. Moderátor každý den překládá češtinu do rodného jazyka neslyšících. Více informací k této pracovní pozici naleznete zde

Moderátorka Tichých zpráv – Sandra Bovkunová

Tiché zprávy

Tiché zprávy jsou jedinečným webovým portálem, který funguje také na Facebooku. Jak vyplývá ze samotného názvu, jedná se o každodenní zpravodajství ze světa neslyšících, případně Tiché zprávy reflektují situace, které se přímo týkají života osob se sluchovým postižením. Tiché zprávy jsou součástí Tichého světa. Tým Tichých zpráv je plný mladých a akčních lidí. Všichni mají sluchové postižení. 

Zdroj, foto: Tichý svět, Tiché zprávy
Editor: Kristýna Mariáková

Back to top button
Close