Z DOMOVA

Nedoslýchavý badmintonista Josef Rubáš vydal knihu „Laila“

Nedoslýchavý Josef Rubáš se narodil 1. března 1982 (37 let). Je absolventem právnické fakulty Západočeské univerzity v Plzni a vykonává právní praxi v soukromé společnosti. Stal se mistrem České republiky v badmintonubadmintonovým Trenérem roku 2017 a 2018. Publikoval básnickou sbírku „Tři krát tři je medvěd“ v roce 2009. Román „Laila“, který byl vydán 8. dubna 2019, je autorovým prozaickým debutem (první uveřejněné dílo).

Popis knížky “Laila”:

Adam je elitní právník londýnské firmy Newton International. Má vše, co život dokáže nabídnout. Díky účinku stříbrných tobolek však zjistí, že v jeho perfektní paměti je mezera. A v jeho životě ještě větší. S Lailou se má všechno změnit. Laila je oslňující. Je jako vysněná ve Photoshopu, ale zároveň je něco víc než jen okouzlující obrázek.
Adam se na ni chce dívat znovu a znovu. Nejprve aby poznal její krásu. A potom, aby odhalil její tajemství, dohlédl až na dno těch hluboce modrých očí. Kdo je ta žena? Může někoho takového milovat? Může někomu takovému vůbec věřit? Na životně důležité otázky nejlépe odpoví smrt. Adam se musí rozhodnout. Tady a teď. Dvojitý boj o přežití začíná.

Vyjádření Josefa Rubáše na svém Facebookovém účtu (8. 4. 2019):

“Od roku 2012 jsem psal román.

Thriller o lásce a o smrti.

Nevěděl jsem, zda mi to vyjde, a dopíšu ho až do konce.

Vyšlo to a dnes to i vyšlo.

Mám z toho velkou radost.

Kupte si Lailu v papíru nebo do čtečky a dejte vědět, jak se vám líbila!”

Napsali o knize:

“Knížku jsem dočetla. Začínám znova, úžasné čtení!”

“Už mám v rodině požadavek na druhý díl.“

Napínavý sci-fi thriller, který vás donutí k zamyšlení. Neobyčejný román, který budete mít ještě dlouho po přečtení v hlavě.

Kniha vypadá zajímavě. Určitě někdo z vás rád čte knihy. Text románu může být složitější, ale zkuste zajít do obchodu a přečíst si pár stránek románu nebo je zde k dispozici úryvek z knihy Laila.

Úryvek z knihy Laila můžete najít zde na odkazu:

Zdroj: Facebook Josefa Rubáše, Knihazlin.cz, issuu.com
foto: Czechbadminton.cz, Knihazlin.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Close