INFORMACE

Kam na akci pro neslyšící? Podívejte se do našeho kalendáře!

Nevíte, kde se po České republice konají přednášky, kulturní akce, sportovní soutěže pro neslyšící? Nechcete neustále hlídat různé organizace věnující se neslyšícím, až zveřejní nějakou akci pro neslyšící? U nás máte příležitost – na internetových stránkách Tichých zpráv v rubrice “KALENDÁŘ” takový přehled máme.

Pár slov o Tichých zprávách

Tým Tichých zpráv každý den zpracovává články týkající se osob se sluchovým postižením. Snažíme se, aby byly články (zprávy s textem v českém jazyce + videem ve znakovém jazyce) zajímavé a srozumitelné pro široký okruh čtenářů (pro neslyšící i slyšící). Kromě zpráv se věnujeme i našemu kalendáři, který průběžně aktualizujeme.

Nemáte přehled, kde a kdy se pro neslyšící koná nějaké akce?

Máte počítač, notebook, tablet či mobil, který vypadá podobně jako notebook níže na obrázku? Ano? V tom případě sledujte náš KALENDÁŘ Tichých zpráv. Informujeme o akcích pro neslyšící z různých organizací (o kterých víme).

Kalendář Tichých zpráv

Na internetových stránkách Tichých zpráv (www.tichezpravy.cz) v předposlední rubrice najdete “KALENDÁŘ”. Po rozkliknutí této rubriky se vám otevře seznam událostí, které v brzké době proběhnou. Najdete u nich podrobnosti, kde a kdy se akce koná, spolu i s plakátem (pokud je k dispozici). A kdo používáte Google Calendar nebo i Cal, není nic jednoduššího, než si pomocí této volby, která je v nabídce vždy dole, na konci akce, rovnou tuto událost uložit. Abyste na to náhodou nezapomněli. 

Něco nám v kalendáři chybí a měli bychom to tam mít?

Dozvěděli jste se o akci, kterou v našem kalendáři nemáme? Že jste byli rychlejší a všímavější, než naše editorky (zpracovávají události do kalendáře)? Šup s informací do Tichých zpráv! Budeme rádi, když nás o akci hned informujete na e-mail: tiche.zpravy@gmail.com. My to zařadíme do kalendáře, a podělíme se o to i s ostatními neslyšícími. Informací není nikdy dost! 🙂

Děkujeme za spolupráci,

Tým Tichých zpráv.

Foto: Pixabay.com, Eva Nováková

Editor: Eva Nováková

Back to top button
Close