INFORMACE

Blíží se volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2017 se uskuteční 20. a 21. října. Občané České republiky, kteří dosáhli 18 let a nejsou omezeni ve svéprávnosti k výkonu volebního práva, zvolí 200 poslanců do Poslanecké sněmovny.

Pokud nemáte ještě vybranou stranu a pořád váháte koho volit, máme pro vás tipy. První z nich je volební kalkulačka. Je tam celkem 35 otázek, které vy zodpovíte. Dle vašich odpovědí se vám na konci ukáže, která strana je vám nejblíže.

Odkaz zde: https://volebnikalkulacka.cz/

Jako další bude ve čtvrtek 19. října na Č24 probíhat dvouhodinová superdebata předsedů stran či celostátních lídrů. Nebude chybět  tlumočník do znakového jazyka a titulky pro neslyšící. Superdebata: Poslední slovo začne ve 21:30 hod do 23:30 hod.

Nebo se můžete podívat na stránky politických stran a tam si přečíst, co vám která může nabídnout. Můžete se podívat i na http://demagog.cz , kde jsou různé hlášky politiků a pak je napsáno, jestli to, co řekli, je pravda nebo nepravda, je neověřitelné nebo zavádějící, a k tomu důvod, proč to tak je.

 

Zdroj: TZ, Vlastimil Chlumský, wikipedie.org

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close