FSN 2013 – Další zápasy

0

V neděli 21. dubna byly na programu tři zápasy 5. kola Fotbalové soutěže neslyšících 2013.

Domácí SKN Plzeň si pozvala I.PSKN Prahu. V prvním poločase byl zápas vyrovnaný, oba týmy měly gólové šance. Po půl hodině zápasu plzeňský hráč Řezáč přihrál Breklerovi, který dal první gól. Ve druhém poločase podnikli pražští hráči gólové útoky a o první pražský gól se postaral Veselý. Druhý pražský gól dal hlavičkou Michal Brabec. Zápas tak dopadl lépe pro Prahu 1:2. Nejlepším hráčem se stal za Plzeň brankář Pecánek a za Prahu brankář Slováček.

SKN Plzeň – I. PSKN Praha   1:2 (1:0)

Gól: Brekler – Veselý, Brabec M.,  ŽK: Brekler – Sajchna

2013_04_23 FSN PSKN

__________

V druhém zápase se vydal SKN Brno do Ostravy, aby si zde zahrál proti týmu SportNES Ostrava. Před zápasem uctili zemřelou Kateřinu Bauerovou minutou ticha. První poločas dopadl vyrovnaně remízou 1:1. V druhém poločase Brňáci dali druhý gól. Za Ostravu tedy dal gól Hubáček, za Brno Mikula, Rybníček. Nejlepším hráčem se stal za Ostravu Hubáček, za Brno Zeman.

SportNES – SKN Brno 1:2 (1:1)

Gol: Hubáček – Mikula, Rybníček,  ŽK: Balažovič, Nelhybel, Hubáček – Malý, Mikula, Dvoráček

__________

Třetí zápas se odehrál v Hradci Králové. Domácí SKN Hradec Králové se střetli proti SSK Vítkovice. Přestože Vítkovice šly do zápasu jen s deseti hráči, v prvním poločase hradečtí hráči neměli svůj den a dostali tři góly do své brány díky Fabišíkovi, Stuchlíkovi a Gajdošíkovi. Ve druhém poločase se Hradec vzchopil a hráči začali víc útočit. Podařilo se jim zlepšit skóre na 2:3. Góly za Hradec dali Luňák a Filipi. Nejlepším hráčem se stal Kolář za Hradec a Holan za Vítkovice.

SKN Hradec Králové – SSK Vítkovice 2:3 (0:3)

Gól: Luňák, Filipi – Fabišík, Stuchlík, Gajdošík, ŽK: Telinger Jiří, Zdařil – Stuchlík