ZE SVĚTA

Tři ženy obviňují kandidáta do Kongresu USA

Chris Haulmark je neslyšící demokratický kandidát do Sněmovny reprezentantů za stát Kansas. Tři ženy obviňují Haulmarka ze zneužívání.

Jedna žena, jeho bývalá přítelkyně, tvrdí, že Haulmark jí jednou hrozil, že podpálí stan ve kterém spalo její malé dítě.

 

Druhá žena uvedla, že jí Haulmark vyhrožoval zbraní. Haulmark se bránil, že si není takové situace vědom. Také jí nevrátil peníze, které mu půjčila na volební kampaň.

 

Třetí žena prohlásila, že byla emocionálně a mentálně zneužívaná. Haulmark prý s ní manipuloval a přesvědčoval ji, že má duševní problémy. Proto žena odešla do psychiatrické léčebny, kde jí později řekli, že je zdravotně i psychicky v pořádku.


Haulmark zveřejnil odpovědi na sociálních médiích, kde uznal své chyby v předchozích vztazích. Přiznal, že nebyl vždy nejlepším přítelem, manželem nebo spolupracovníkem, a proto podstoupil léčení.

 

V rozhovoru pro média však popřel některá obvinění a obvinil politickou opozici z organizace kampaně proti němu. Hájí se tím, že právě proto, že se poučil z chyb, je dobrým kandidátem do Kongresu.

Pokud Haulmark vyhraje volby, bude podle Národního sdružení neslyšících prvním neslyšícím zákonodárcem v historii Spojených států.

Zdroj: ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Close