ZE SPORTU

Pomozte našim hokejistům zajistit nocleh na hokejovém MS v USA

V říjnu 2016 po mezinárodním hokejovém turnaji v Hradci Králové byli naši hokejisté natolik motivováni, že se rozhodli podat přihlášku na mistrovství světa v ledním hokeji, které se koná každé čtyři roky. Letos proběhne v USA a zúčastní se jej týmy z USA, Kanady, České republiky, Kazachstánu a Finska, ruský tým musel z finančních důvodů svoji účast zrušit.

Česká reprezentace však ještě nikdy neměla tu čest zúčastnit se MS. Hokej je srdcová záležitost mnohých neslyšících a nyní jich přibývá stále víc. Mají velké odhodlání a chuť bojovat nejen s neslyšícími, ale také se slyšícími protihráči. Jdou do toho naplno. Mají podporu svých nejbližších, přátel a známých, ale ani to nestačí. Finance shání na vlastní pěst od října 2016.

Hokejisté nyní potřebují získat prostředky na to, aby se mohli v USA někde ubytovat. Týká se to 25 reprezentantů, tj 22 hráčů a 3 členů realizačního týmu. Proto se obrací na širokou veřejnost s prosbou o pomoc k získání prostředků na ubytování v Buffalu (USA).

Kluci se poprvé v historii mohou zúčastnit MS. Velmi intenzívně se připravují – trénují, mají víkendová soustředění, hrají přátelské zápasy s různými kluby, aby se mohli postavit proti takovým týmům jako jsou Kanada, USA, Finsko a další.  Rádi by pozvedli úroveň ledního hokeje neslyšících.

Bez zázemí velkých sponzorů jim však nezbývá než si zaplatit účast na MS ze svého.

MS začíná už 19. dubna a hokejisté odlétají i přesto, že neví, zda se jim podaří získat celou částku. Prozatím ubytování museli zaplatit ze svého, ale sáhli si opravdu na svá finanční maxima.

Podpořte je a pomozte jim pokrýt náklady na ubytování v Buffalu.  Jak můžete našim hokejistům pomoct?

Na webových stránkách najdete propagační video, které natočil Kamil Panský a také několik možností, jakou částkou chcete přispět.

https://www.hithit.com/cs/project/3509/pomoz-nam-zajistit-nocleh-na-hokejovem-ms-bez-zvuku-v-usa

Chcete vědět, jaký je rozpis zápasů?

Naši hrají:

22.dubna proti USA

23. dubna proti Finsku

25. dubna proti Kazachstánu

26.dubna proti Kanadě

29. dubna se odehrají zápasy o bronz a zlato

Nezapomeňte si zapsat tyto termíny a fandit!

Zdroj: TZ, hithit.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Close