ZE SVĚTA

Neslyšící řidič byl nalezen v bezvědomí, odvezli ho do nemocnice, kde ho prohlásili za mrtvého

Sedmatřicetiletý neslyšící Američan z Floridy Paul Peterman byl nalezen v bezvědomí na silnici. Byl letecky transportován do nemocnice, kde jej prohlásili za mrtvého. Ještě předtím, než zemřel, se na silnici rozzlobil na jiného řidiče. Hasič, na kterého se neslyšící zlobil, Joshua Tullis, stihl všechno natočit. Otázkou však zůstává, jak Paul zemřel?

agres-paul-02

agres-paul
Paul se pokusil sebrat telefon

Paul, kterého odvezli do nemocnice, na sobě neměl žádné bodné rány ani rány z výstřelu. Zda je do případu Joshua nějak zapletený, není zcela jisté, protože má alibi. V době, kdy došlo k této události, totiž končil ve službě a byl na cestě domů za svou rodinou. Právník Paulových rodičů kritizoval přístup Joshuy za to, že po tomto incidentu hned odjel a nepokusil se mu nějak pomoci. Právník Joshuy argumentoval tím, že je jasné, že se Joshua bál o svůj život a raději z místa činu odjel. O smrti Paula se Joshua dozvěděl prostřednictvím televize. A proč se vlastně Paul rozčiloval? Bohužel to nikdo neví. Předtím při své zběsilé jízdě blokoval ostatní řidiče včetně Joshuy. Ten chtěl vše natočit, avšak Paul z vozidla vystoupil, aby mu mobil sebral.

 

truchlici-matka
Zdrcená matka Paula

paul-02

Rodina neslyšícího Paula jej popsala jako milujícího člověka, který se chystal na svatbu a měl v plánu koupit nový dům. Jeho povaha nikdy nebyla násilná. Pracoval jako vedoucí skladník a také pomáhal v divadle s kulisami.  Příčinu smrti určí až pitva.

paul

Zdroj: TZ, dailymail.co.uk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close