ZE SVĚTA

Neslyšící model a tanečník Nyle DiMarco parodoval reality show

Známý americký neslyšící model a tanečník Nyle DiMarco nedávno zveřejnil video, ve kterém parodoval jistou reality show. O jakou reality show se jedná? Proč ji parodoval?  

Nyle DiMarco

Nyle DiMarco je Newyorčan, který pochází z neslyšící rodiny. Jeho prarodiče, rodiče i oba bratři jsou neslyšící. Nyle se proslavil především tím, že vyhrál televizní soutěž Amerika hledá příští topmodelku/topmodela. Nyle byl prvním neslyšícím účastníkem show. Nyle též vyhrál soutěž Dancing With The Stars (v Česku známá jako Stardance). Jak se Nyle dostal k soutěži Amerika hledá příští topmodelku/topmodela? Nyle nejdříve začínal menšími rolemi v nezávislých filmech. K modelingu se dostal náhodou, když ho oslovili agenti díky jeho fotkám na Instagramu. Přemluvili ho, aby zkusil štěstí v televizní soutěži pro modely, kterou nakonec vyhrál.

Zleva: Tyra Banks a Nyle DiMarco

Love is Blind

Love is Blind znamená v překladu Láska je slepá. Je to reality show a je vysílána Netflixem. O co se jedná? Dva lidé se rozhodli, že se pokusí o experiment, zda je láska slepá. Její účastníci budou izolovaní v samostatných prostorách, které připomínají jakési futuristické byty. Všichni zúčastnění muži a ženy jsou singl, jejich úkolem je se tak seznámit s ostatními a najít vysněného partnera či partnerku. Háček je v tom, že spolu mohou komunikovat pouze prostřednictvím hlasové komunikace a neví tak, jak druhá osoba vůbec vypadá. Dvě osoby jsou v místnosti, ale jsou odděleni, tak spolu komunikují jakoby do zdi. 

Oficiální plakát k reality show Love is Blind

Parodie

Nyle tak si vzal tuto reality show za terč. Nyle pak zveřejnil video na Twitteru, jak by vypadala reality show, kdyby se tam objevil neslyšící soutěžící. Na jeho video se můžete podívat zde: twitter. Ve videu je Nyle a slyšící osoba. Oba jsou v jedné místnosti, ovšem oba lidi odděluje zeď. Nyle pomocí amerického znakového jazyka (ASL) se ptá, jak se druhý za zdi jmenuje. Druhý za zdi se zase ptá, jak se jmenuje osoba na druhé straně. Jenže Nyle ho neslyší. A slyšící ho nevidí. Nemohou se tak vůbec domluvit, až toho má slyšící osoba dost a zeptá se, zda ten na druhé straně je neslyšící?!

Slyšící osoba na levé straně, Nyle na pravé straně. Uprostřed mezi nimi je zeď

Zdroj. foto: Fandimeserialum.cz, Idnes.cz, Silive.com
Editor: Magda Jandusová

Back to top button
Close