ZE SVĚTA

Muž předstíral, že je neslyšící, protože nechtěl poslouchat manželku

Barry Dawson z Connecticutu (stát v USA) byl situaci, kdy už nemohl vydržet šílený příval slov od své drahé polovičky. Vyřešil to tak, že celých 62 let předstíral, že je neslyšící.

Barry a Dorothy se vzali, když jim bylo 22 a 18 let. Barry ale poměrně brzy přišel na to, že ho jeho žena zahrnuje neustálým přívalem slov. A vadilo mu to. Začal tedy předstírat, že je neslyšící, aby ji nemusel poslouchat a odpovídat jí.

Connecticut na mapě

Dorothy to ale nevzdala a naučila se dokonce i znakový jazyk, aby mohla se svým manželem komunikovat. Trvalo jí dva roky, než takto dokázala komunikovat. Jakmile v tom Dorothy začala být dobrá, začal mít Barry pro změnu problémy s očima. Když o tom teď Dorothy přemýšlí, myslí si, že problémy s očima také jen předstíral.

Dorothy se nyní se svým manželem Barrym rozvádí

Je neuvěřitelné, že i v takových podmínkách pár vychoval šest dětí a má nyní 13 vnuků a vnuček. Všichni z rodiny si vždycky mysleli, že je Barry neslyšící.

Když byl doma, vždycky předstíral, že je neslyšící. Trvalo to do chvíle, kdy jsem viděla na Youtube video, na kterém je vidět Barry, jak zpívá s přáteli v karaokebaru. Mně tvrdil, že je na setkání s charitou.“ vysvětluje zdrcená Dorothy.

Jenže Barryho právník, Robert Sanchez, vysvětluje: “Můj klient je velmi tichý člověk, ale jeho žena je nesnesitelně ukecaná. Kdyby nepředstíral, že je neslyšící, rozvedli by se už před 60 lety. Takže to udělal pro dobro jejich vztahu a rodiny.

S tím ale Dorothy nesouhlasí, protože trvá na rozvodu a chce polovinu majetku, který za roky se svým “neslyšícím“ manželem nastřádala. Také požaduje peníze za emocionální újmu, kterou ji způsobil.

Ilustrační foto

Zdroj:  tn.nova.cz Foto: mapy.cz, esmadrid.com, bety.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Back to top button
Close