ZE SPORTU

Mistrovství ČR neslyšících ve futsalu v Českých Budějovicích

V Českých Budějovicích v sobotu 18. března proběhlo Mistrovství České republiky neslyšících ve futsalu. Hrálo se v nové sportovní hale Hrdějovice. Pořadatelství převzal BSKN České Budějovice.

Svou účast potvrdilo pět družstev: I. PSKN Praha, TJ Slovan Zlín, SKN Brno, SSK Vítkovice a BSKN České Budějovice.

Zápasy řídili tři rozhodčí z jihočeského futsalu FAČR. Všechny zápasy se hrály systémem každý s každým a to 2×15 minut hrubého času.

Vítězem turnaje se stalo mužstvo SSK Vítkovice, na druhém místě skončili hráči z I.PSKN Praha, třetí místo získalo mužstvo SKN Brno. Na čtvrtém místě skončil TJ Slovan Zlín a poslední příčka patří BSKN České Budějovice.

SSK Vítkovice
I.PSKN Praha
SKN Brno
TJ Slovan Zlín
BSKN České Budějovice

Ředitel turnaje Petr Řečíkov a předseda STK-F Jiří Kolíska předali zástupcům mužstev poháry za 1. – 3. místo.

Soutěž skončila v půl páté odpoledne. Pravidla byla dodržena a celá akce proběhla v naprostém pořádku. V tvrdém utkání se občas hrálo na hranici pravidel (celkem byly 4 červené karty). Rozhodčí ale situaci v klidu zvládli a hráči postih respektovali. Všem hráčům je nutno poděkovat za jejich sportovní vystupování.

Diváci a fanoušci odcházeli spokojeni a náš tým Tichých zpráv vítězům srdečně blahopřeje.

Zdroj: TZ, Jiří Pavlík, BSKN Č.Budějovice