ZE SVĚTA

Dar pro neslyšící Korejce v hodnotě 600 tisíc korun

Korejská popová hvězda Kang Daniel podpořila před Vánoci organizaci Snail of Love vysokým finančním obnosem. Tato organizace poskytuje sociální péči osobám se sluchovým postižením v Koreji. 

Populární korejská pěvecká hvězda – Kang Daniel

Kdo je to Kang Daniel?

Kang Daniel je populárním zpěvákem, kterého Korea velmi zbožňuje. V poslední době byly ve spojitosti s jeho jménem často zmiňovány jeho závažné duševní problémy. Ty vznikly v důsledku tragických událostí. V Koreji během 2 měsíců na podzim 2019 zemřeli 3 populární zpěváci. Daniel se s úmrtími svých kolegů těžko vyrovnává a promítá se to do jeho psychického zdraví. Sám bojuje s depresemi a s panickou poruchou. Jeho fanoušci mají o něj strach a podporují ho virtuálně pod hashtagem #WeAreWithDaniel.

Kang Daniel mění často image

Vánoční dárek pro neslyšící a bezdomovce

Před Vánocemi Daniel projevil laskavost a daroval organizaci Snail of Love 30 milionů wonů (cca 600 tisíc korun českých). Peníze daroval pod pseudonymem Danity. Organizace Snail of Love se zaměřuje především na poskytování kompenzačních pomůcek pro osoby se sluchovým postižením, dále se zabývá podporou při začlenění se do běžné společnosti. Pod vlastní společností KONNECT Entertainment dále daroval 31 korejským bankám 31 tisíc briket. Ty mají pomoci lidem v období kruté zimy. 

Šek v hodnotě 30 milionů wonů pro organizaci Snail of Love
31 tisíc uhelných briket pro Korejce bez tepla

Zdroj, foto: Asianstar.cz, Twitter @KDaniel_support, Scmp.com, Pixabay.com
Editor: Kristýna Mariáková

Back to top button
Close