INFORMACE

On-line odborné poradenství prostřednictvím „live chatu“ na webových stránkách

Unie neslyšících Brno je známa inovátorskými návrhy i realizací komunikačních postupů pro neslyšící a nedoslýchavé. Nyní zavádí do své nabídky rychlé on-line odborné poradenství prostřednictvím live chatu. Jedná se o doplněk webové stránky, který je v současné době oblíbeným komunikačním médiem mezi zákazníkem a nabízenými službami na webových stránkách.

UNBUBN3Unie neslyšících Brno, o. s., na svých webových stránkách nabízí v pracovní době od 9 do 17. hodin i déle možnost okamžitého poradenství o různých tématech, která čím dál více zajímají širokou veřejnost, přichází-li do kontaktu se sluchově postiženými lidmi. Odborní sociální poradci spolu s tlumočníky znakového jazyka na on-line chatovacím programu okamžitě poradí jak postupovat při jednání na úřadu práce, při vyřizování kompenzačních pomůcek, jak získat formulář, kde se objednat k advokátovi nebo jak napsat správně dopis.

UNB2Často se přes live chat obrací s dotazem lidé, kteří zjistí první příznaky ztráty sluchu, a nevědí si rady, jak postupovat – zda navštívit obvodního lékaře, jak si vyzkoušet vhodnou pomůcku, protože se bojí svěřit se s prvními příznaky ztráty sluchu svým nejbližším.

Výhodou, oproti předchozím live chat programům, kdy bylo nutné si stáhnout do svého PC Java program nebo známý program Skype, je možnost okamžité konverzace bez čekání na zahájení komunikace.

UBN4Na stránkách (viz seznam dole) je možné okamžitě přejít do textové konverzace přes live chat a od odborných pracovníků služeb získat bezprostředně informace z první ruky.

www.neslysici.net

www.kurzznakovehojazyka.cz

www.radioproneslysici.cz

www.pomuckyproneslysici.cz

www.tkcn.cz

www.neslysici.info

www.moravskakavarnaneslysicich.cz

Při výběru zvolila Unie neslyšících Brno live chat od firmy Smartsupp. Jedná se o brněnskou firmu, která pracuje na chytrém live chatu, který lze implementovat na libovolnou webovou stránku Smartsupp chat. I jeho podpora je v češtině, aplikace je tedy vhodná pro české firmy a živnostníky. Smartsupp tým rád pomůže s implementací chatu na web a nastavením chatu. Pro více informací o live chatu můžete navštívit web www.smartsupp.cz.

Zdroj: Unie neslyšících Brno

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close