Z DOMOVA

Zdravotně postižení mohou opět psát na téma Internet a můj handicap

Už po čtrnácté se letos koná literární soutěž Internet a můj handicap.  Autoři s nejrůznějším zdravotním postižením ve svých příspěvcích popisují, jak jim internet nebo telefon pomáhají vyrovnat se s daným handicapem.

Pravidla zůstávají stejná jako v minulých letech. Příspěvky mohou mít rozsah maximálně 600 slov. Jako inspirace mohou autorům sloužit soutěžní příspěvky z minulých ročníků, které jsou zveřejněny na www.helpnet.cz/inspo.

Hodnotit se bude literární úroveň textu i obsahová zajímavost. Do soutěže nebudou přijaty práce, které byly přihlášeny v předchozích ročnících. Jejich autoři se však soutěže mohou zúčastnit s novým příspěvkem.

Pro účastníky 14. ročníku této akce jsou připraveny hodnotné ceny včetně finančních odměn. První tři autoři získají 7000, 5000 a 3000 Kč od ČSOB.

Soutěžní práci opatřenou poštovní i elektronickou adresou je třeba poslat v elektronické podobě nejpozději do 25. února 2018 na adresu info@helpnet.cz.

Vyhlášení výsledků soutěže a předání cen se uskuteční na začátku dubna 2018. Podrobnější informace o literární soutěži Internet a můj handicap najdou zájemci na stránkách www.inspo.cz.

Zdroj: TZ, www.helpnet.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Close
Close