AKCE

Žádost o podporu projektu “Tak trochu jiný kemp”

Zpráva byla vysílána minulý rok jako připravená akce. Nyní organizace CDY prosí o podporu projektu “Tak trochu jiný kemp”. Projekt vybírá peníze pro neslyšící děti z ČR. Více informací naleznete na hithitové stránce.

Světová federace neslyšící mládeže (WFDYS) organizuje v pořadí již 4. světový kemp pro neslyšící děti ve věku 9–12 let, který se koná jednou za čtyři roky. Kemp se bude konat 8.-14. dubna 2018 v Argentině, v Buenos Aires.

Organizace Czech Deaf Youth, z.s. (CDY), jako nový člen WFDYS dostala šanci  připravit tento kemp dětem z České republiky. Doufáme, že se budou moct stát prvními českými zástupci na tomto “tak trochu jiném kempu” s Vaší pomocí – umožněte neslyšícím dětem zúčastnit se jedinečného kempu!

Dosud tato možnost nebyla z důvodu vysoké ceny. Pro děti by to byla velká příležitost navštívit cizí zemi, vidět jinou kulturu a naučit se komunikovat v mezinárodním znakovém systému. Rádi bychom, aby navázaly nová přátelství. Podpoří se jejich totožnost neslyšících, získají nové zkušenosti ve vedení či v týmové práci. Zlepší si komunikační dovednosti.

Díky tomuto projektu bude možné zaplatit letenky pro neslyšící děti a jednoho neslyšícího vedoucího do daleké Argentiny. Cílová částka je 99 000 Kč. K dnešnímu dni je na kontě 28 800 Kč.

“Tak trochu jiný kemp” je výjimečný tím, že bourá komunikační bariéry a je přístupný.

Na odkazu je výběr ke zvolení příspěvku:

https://www.hithit.com/cs/project/4370/tak-trochu-jiny-kemp

Video: https://youtu.be/7SR-RUFXJQU

Zdroj: TZ, Czech Deaf Youth, Foto: web hithit, archiv

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Close
Close