AKCE

Výstava Talent objeven v tichu.

Plzeňská unie neslyšících v rámci projektu Talent objeven v tichu připravuje celkem tři výstavy 5 neslyšících umělců. Návštěvníci budou mít možnost prohlédnout si kresby, malby i fotografie přímo od neslyšících. Cílem je propojit svět slyšících se světem neslyšících osob, jelikož budou výstavy otevřené jak pro neslyšící, tak i slyšící návštěvníky. Výstava má upozornit na to, že i mezi neslyšícími můžeme najít výjimečné talenty.

Každá výstava bude začínat slavnostním zahájením s účastí umělců a občerstvením. Po zahájení výstav budou díla v PUN k dispozici návštěvníkům. Komu by se tedy nepodařilo dostat na zahájení výstavy, bude si moct díla prohlédnout i v jiný den.

A jací umělci budou v PUN vystavovat? První výstava bude věnovaná malíři Michalu Štěpánkovi. Následovat bude kreslířka a malířka Zuzana Dluhošová (roz. Juřinová) spolu s mladým talentem, kterým je plzeňská Zlata Plíšková. Sérii výstav uzavře fotografka Lucie Sedláčková Půlpánová s malířkou a ilustrátorkou Ivanou Hay Tetauerovou. Je opravdu na co se těšit. Termíny zahájení jednotlivých výstav jsou uvedeny na plakátu. Více informací o výstavách a umělcích můžete sledovat na FB stránkách Plzeňské unie neslyšících.

Zdroj: web PUN, foto a překlad TZ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Close
Close