SPORT

Výsledky z futsalového turnaje FA Bavlšík 2019

V sobotu 9. března 2019 se v Ostravě konal futsalový turnaj FA Bavlšík pro neslyšící (muži a stará garda). Akci zorganizoval klub SSK Vítkovice.

Kategorie muži:

Zúčastnilo se celkem 8 družstev, z toho 2 byly zahraničí kluby – polská Gliwice a slovenský Trenčín. Týmy se rozdělily do dvou skupin, hrálo se 2 x 10 minut. Po postupu ze základní skupiny se hrálo přímo semifinále.

Skupina A – výsledky ze zápasů:

SSK Vítkovice „A“ – TJ Slovan Zlín 6:0 (3:0)

ŠKN Trenčín – BSKN Č.Budějovice 2:1 (1:1)

BSKN Č.Budějovice – SSK Vítkovice „A“ 0:4 (0:3)

TJ Slovan Zlín – ŠKN Trenčín 0:1 (0:0)

SSK Vítkovice „A“ – ŠKN Trenčín 4:0 (2:0)

BSKN Č.Budějovice – TJ Slovan Zlín 0:4 (0:1)

Skupina B – výsledky ze zápasů:

SSK Vítkovice „B“ – I. PSKN Praha 2:4 (2:2)

MIG Gliwice – SKN Brno 3:2 (1:0)

SKN Brno – SSK Vítkovice „B“ 7:0 (4:0)

I. PSKN Praha – MIG Gliwice 1:1 (0:0)

SSK Vítkovice „B“ – MIG Gliwice 1:3 (0:2)

SKN Brno – I. PSKN Praha 4:0 (1:0)

Do semifinále se dostaly týmy: MIG Gliwice, ŠKN Trenčín, SSK Vítkovice „A“, SKN Brno.

Výsledky ze semifinále:

MIG Gliwice – ŠKN Trenčín 1:1 (1:1)

SSK Vítkovice „A“ – SKN Brno 3:1 (3:0)

Do finále postoupili MIG Gliwice a SSK Vítkovice „A“.

Výsledek z finále:

MIG Gliwice – SSK Vítkovice „A“ 1:8 (0:5)

Vítězem v kategorii mužů se stal domácí tým Vítkovice “A”, na druhém místě byli hráči polské Gliwice a na třetím místě se umístilo Brno.

Nejlepším gólmanem byl vyhlášen Jedlička. Nejlepším střelcem byl Hubáček s 11 góly (oba z Vítkovic). Nejlepším hráčem byl zvolen Maroš Susedka z Trenčína.

Kategorie stará garda:

Zúčastnilo se celkem 8 družstev. Z toho byl jeden tým z Polska – Racibórz a jeden ze Slovenska – Bratislava. Hrálo se ve skupině 2 x 9 minut. Po postupu ze základní skupiny se hrálo semifinále.

SSK Vítkovice – NMŠK 1922 Bratislava  1:3 (1:2)

OLD EX-Valmez – SKN Plzeň 1:3 (0:0)

SKN Plzeň – SSK Vítkovice 5:1 (3:0)

NMŠK 1922 Bratislava – OLD EX-Valmez 4:0 (2:0)

SSK Vítkovice – OLD EX-Valmez 1:4 (0:3)

SKN Plzeň – NMŠK 1922 Bratislava 1:4 (0:1)

PSKN Praha – SKN Brno 2:1 (1:0)

RSG Racibórz – TJ Slovan Zlín 0:2 (0:0)

TJ Slovan Zlín – I. PSKN Praha 3:1 (1:1)

SKN Brno – RSG Racibórz 1:2 (0:0)

I. PSKN Praha – RSG Racibórz 4:3 (1:2)

TJ Slovan Zlín – SKN Brno 1:6 (1:2)

Do semifinále se dostaly týmy: NMŠK 1922 Bratislava, TJ Slovan Zlín, I. PSKN Praha, SKN Plzeň.

NMŠK 1922 Bratislava – TJ Slovan Zlín 0:0, pen. 3:2

I. PSKN Praha – SKN Plzeň 1:1 (0:0), pen. 4:3

Do finále postoupili NMŠK 1922 Bratislava  a I. PSKN Praha.

NMŠK 1922 Bratislava – I. PSKN Praha 4:0 (1:0)

Vítězem v kategorii stará garda se stal NMŠK 1922 Bratislava, na druhém místě byli hráči z I. PSKN Praha.

Nejlepší hráčem se stal zlínský Holý a střelcem Rezač z Plzně. Nejlepším brankářem byl zvolen Bona z Bratislavy.

Zdroj: czechdeaffotbal.cz, Foto facebook.com – PSKN Praha