Výsledky ME neslyšících U21 ve Švédsku

0

V předešlých článcích můžete zjistit, kdo s kým hrál a v jakých skupinách.

První zápas České reprezentace se konal 2. 8. 2018. Češi hráli proti Turecku, bohužel Češi skončili bez gólů.

Česko – Turecko 0:8

Druhý zápas v sobotu 4. 8. 2018  hráli Češi proti Polsku. První poločas byl vyrovnaný, do šaten se šlo s výsledkem 1:1.

Druhý poločas už se nepodařil a Češi prohráli.

V tomto zápase gól vstřelil Lukáš Zaduban. Jeden z českých hráčů Jakub Bajer dostal červenou kartu.

Česko – Polsko 1:5

Třetí zápas Češi odehráli dne 6. 8. 2018 proti Belgii. Od začátku byla Belgie jasně

dominantním týmem. Češi trefili pouze jeden gól, který vstřelil Radim Hartoš.

Česko – Belgie 1:10

Poté se hrály zápasy o udržení 5.- 8. místo.

Ve středu 8. 8. 2018 hráli Češi proti domácímu Švédsku. Bohužel ani v tomto zápase Češi neuspěli. Jedinou českou branku trefil Matěj Ponocný, kterou dal při penaltě.

Česko – Švédsko 1:4

Dne 10. 8. 2018 se hrál poslední zápas o 7. místo. Češi hráli proti Řecku, první poločas vypadal nadějně s výsledkem 0:0. V tomto zápase padl jediný gól, který se povedl Řecku.

Česko – Řecko 0:1

Tím pádem se Česko umístilo na 8. místě.

Mistrem Evropy neslyšících do 21 let se stalo Turecko.