Volejbalisté z SK Olympia Praha si odnesli z Německa krásné umístění

0

V sobotu 25. října se konal v německém Zwickau mezinárodní turnaj neslyšících ve volejbale smíšených družstev v rámci oslav 90. výročí klubu GSV Zwickau. Jako jediný zahraniční tým se turnaje zúčastnil český sportovní klub Olympia Praha s neslyšícími volejbalisty.

2014_10_29 volejbal
SK Olympia Praha

Sedm týmů bylo rozděleno do dvou skupin. Český tým byl ve tříčlenné skupině a v zápase každý s každým měl každý tým remízu 1:1. Ale naštěstí nejlepší bodování měl tým SK Olympia, tak byl ve skupině první.

V semifinálovém zápase narazili volejbalisté SK Olympia Praha na tým z Drážďan, který hladce porazili 2:0 a ve finále je čekal domácí tým Zwickau. Tam to bylo napínavé. První set čeští volejbalisté prohráli, druhý set vyrovnali a pak v rozhodujícím třetím setu bohužel podlehli domácímu týmu 1:2. I tak si  SK Olympia Praha odnesla krásné druhé místo.

Zdroj: SK Olympia Praha