INFORMACE

Víte o výhodách členství v CDY? Můžete se přihlásit a zaplatit členský příspěvek

Jistě všichni znáte neziskovou organizaci CDY (Czech Deaf Youth). Cílem této organizace jsou různé aktivity především pro neslyšící děti a mládež jako je turistika, vodácké výlety a různé soutěže. Zájemci se zúčastňují také různých akcí, mezinárodních kempů, školení v zahraničí apod.

Pokud vás láká seznámit se spoustou nových tváří, jezdit na mezinárodní kempy, školení nebo přednášky, doporučujeme stát se členem CDY. Členem může být každý do věku 35 let a musí mít zaplacený roční členský příspěvek. 

Jaké jsou výhody členství v CDY? Získáte spoustu výhod – budete pravidelně informováni o průběhu jednání nebo schůzí CDY, získáte slevu na různé akce (některé mohou být pro vás i zdarma), dostanete přednost při výběru na kempy v zahraničí, při účasti na valných hromadách máte možnost se zapojit a hlasovat (pouze starší 18 let) a můžete přispívat svými nápady a návrhy, které se mohou potom zrealizovat.

 Částku 150 Kč posílejte  na účet 2400169269/2010 do konce března 2017. Také nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat své jméno + členský příspěvek 2017.

Částka 150,- je symbolická, zahrnuje nejen podporu CDY, ale také nákup materiálu, údržbu www, zaplacení pronájmu, poplatek za EUDY členství a další.

 Pokud si noví zájemci nebudou vědět rady s vyplněním přihlášky nebo budou chtít doplnit další informace, mohou se přímo obrátit na výbor CDY.

Více informací o členském příspěvku a jeho výhodách naleznete ve videu ve znakovém jazyce zde: https://youtu.be/XbYlBsnyo74

Je možnost i jiné platby příspěvku, jako je osobní předání. CDY se snaží neslyšícím vyjít vstříc, takže je možné předat peníze někomu z výboru CDY osobně.

Je ale nutné, aby neslyšící dali vědět výboru předem, aby si mohli připravit potvrzení o platbě. Pokud máte nějaký dotaz, obraťte se na ně e-mailem: czech.cdy@gmail.com  
Zdroj: TZ, Czech Deaf Youth

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close