ZE SVĚTA

Svatební píseň pro neslyšícího manžela

Svatební den má být nejlepším dnem v životě. Nevěsta Elizabeth Shoesmith udělala nejkrásnější den svému neslyšícímu manželovi. Přeložila mu při obřadu píseň do znakového jazyka. Svatební obřad proběhl v Sydney, hlavním městě Nového Jižního Walesu v Austrálii. Zúčastnilo se jej 45 nejbližších přátel.

Tisíc let od Christiny Perri

Elizabeth se rozhodla pár měsíců před svatbou, že přeloží text písně do znakového jazyka. Pomocí videí na internetu a neslyšících přátel se učila Auslan (australský znakový jazyk), aby mohla přeložit písničku od Christiny Perri Tisíc let.

Elizabeth Shoesmith

Její syn Dominic ji doprovodil k oltáři. Nechal ji stát na konci uličky, kde na ni u oltáře čekal Scott. Elizabeth stála a začala překládat text písničky. Scott byl v šoku a slzy mu tekly po tváři, celou dobu se sobě dívali do očí, jako by tam byli jen oni dva.

Elizabeth a Scott při obřadu.

Elizabeth je generální ředitelkou Nadace Inclusive. Se Scottem se setkala na seznamovací akci Tinder. Zjistila si od jeho přátel, že je neslyšící. Domluvili si rande a věděli, že setkání byl osud. Líbánky tráví manželé na Fidži (Republika Fidžijské ostrovy).

Sdílené video má přes 700 tisíc shlédnutí.

Odkaz na video: http://www.ladbible.com/community/feels-heart-warming-moment-bride-signs-her-wedding-song-to-her-deaf-husband-20180202

 

Zdroj: TZ, www..dailymail.co.uk, www.ladbible.com. Foto: Dreamlife Photography a archiv.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Close
Close