Turnaj neslyšících v plážovém fotbale vyhráli Brňáci

0

Reportáž z fotbalového prostředí

V sobotu 10. srpna se v Praze 6 na Ladronce uskutečnil 2. turnaj v plážovém fotbalu, který pořádal I. PSKN Praha. Vloni se konal historicky první turnaj v plážovém fotbalu a hrálo se systémem 3+1. Letos si mohli fotbaloví a zároveň plážoví nadšenci zahrát podruhé, ale tentokrát jiným systémem 4+1.

Přihlásilo se celkem devět týmů:

I. PSKN Praha A, I. PSKN Praha B, SKN Brno, SKN Hradec Králové, SSK Vítkovice, SKN Plzeň, Rytíři Kladno, SKN Liberec, ČR Florbal

Skupiny byly rozdělené do tří týmů, z každé pak postoupily vítězné týmy, které mezi sebou odehrály zápasy o 1. – 3. místo. Nejlepším plážovým fotbalovým mistrem se stal tým SKN Brno.

9. SKN Liberec

Rozhodčí pak rozhodli, že Robert Hlavatý z týmu Rytíři Kladno byl vyhlášen nejlepším plážovým fotbalovým hráčem. Všichni se shodli na tom, že při vedru, které panovalo, bylo těžké hrát a běhat na písku, ale celkově se turnaj povedl.