Poprvé MČR v minikopané neslyšících žáků

0

Ve středu 8. května se konalo první Mistrovství ČR v minikopané neslyšících žáků. Dorazily celkem tři týmy – SportNES Ostrava, SSK Vítkovice a I.PSKN Praha. Někteří žáci byli doplněni (hostovali) z jiných klubů. Žáci odehráli dvě kola. Pro některé žáky to byla nová zkušenost a touto cestou chtěl I. PSKN Praha podpořit mladé začínající fotbalisty.

2013_05_09 MČR minikopaná - Ostrava
Žáci ze SportNES Ostrava

2013_05_09 MČR minikopaná - Vítkovice
Žáci z SSK Vítkovice
2013_05_09 MČR minikopaná - PSKN
Žáci z I. PSKN Praha

V obou kolech porazila SportNES Ostrava I. PSKN Praha 20:0 a 14:0. Kluby SSK Vítkovice a SportNES Ostrava vedly mezi sebou v obou kolech vyrovnané zápasy. V prvním kole vyhrála Ostrava 1:0, ve druhém kole přidaly oba týmy na gólech a Ostrava opět porazila 5:2. Zápasy do třetice vyhráli žáci z SSK Vítkovice nad I.PSKN Praha a porazili je v prvním kole 17:0 a ve druhém kole 7:1.

2013_05_09 MČR minikopaná - hra

Po turnaji byly předány medaile. Hrálo se bez karet. Hráčům byla položena otázka, zda se jim to líbilo, neboť to bylo první mistrovství v minikopané žáků. Jejich ohlas byl kladný, chtěli by víc zápasů, jako tomu je u dospělých, například u FSN.