Bowlingová liga družstev neslyšících zná své mistry

0

Mistrovství ČR neslyšících v bowlingu družstev zná již své mistry. V sobotu 27. dubna 2013 se konalo čtvrté a zároveň závěrečné kolo Bowlingové ligy družstev neslyšících v Pardubicích. Zúčastnilo se ho osm mužských a tři ženská družstva.

Nakonec se po čtyřech kolech stal mistrem v kategorii mužských družstev – SKN Brno, na druhém místě se umístila SportNES Ostrava. Třetí místo získal překvapivě I. PSKN Praha, který ještě ve třetím kole byl čtvrtý a vyměnil si tak pozici se SKIVELO Olomouc.

V kategorii ženských družstev s přehledem vyhrálo družstvo I. PSKN Praha, druhé místo získalo SKIVELO Olomouc a na třetím místě bylo družstvo TJ SLOVAN Zlín.

2013_05_02 Bowling
Výherci – nahoře: SKN Brno, dole: I. PSKN Praha

Nejlepším jednotlivcem mezi muži byl Jiří Jungmann ze SKN Brno s průměrem 183,23.

Nejlepší ženou ligy se stala Kateřina Klofáčová ze SKN Brno s průměrem 181,46.

__________

Nejvyšší nához z mužů měli Jiří Jungmann a Tomáš Drahoš s dosaženými 246 body, rozhodl další nejvyšší nához. Jungmann získal 231 bod a Drahoš 215 bodů. Jungmann tak obdržel pohár za nejvyšší nához.

Nejvyšší nához z žen měla opět Kateřina Klofáčová(258 bodů), ale věnovala to Boženě Egyedové s 67 body, za nejnižší nához.