Mistrovství neslyšících v bowlingu družstev – 3. kolo

0

V sobotu 13. dubna se v Olomouci konalo Mistrovství České republiky neslyšících družstev – 3. kolo Bowlingové ligy neslyšících (BWLN). Akci pořádal SK Skivelo neslyšících Olomouc.

Ve 3. kole v kategorii mužských družstev z 11 týmů zvítězil tým SKN Brno, druhý byl tým TJ SEVER Ústí nad Labem a třetí I. PSKN Praha.

Mužská družstva – tabulka po 1.- 3. kole

1. SKN Brno

2. SportNES Ostrava

3. SKIVELO Olomouc

Ve 3. kole v kategorii ženských družstev vyhrál ze tří týmů I. PSKN Praha Ženy, 2. SKIVELO Olomouc ženy a 3. TJ SLOVAN Zlín ženy.

Ženská družstva – tabulka po 1.- 3. kole

1. I. PSKN Praha ženy

2. SKIVELO Olomouc ženy

3. TJ SLOVAN Zlín ženy

Dohromady s mužským a ženským týmem se nejlépe ve 3. kole umístil SKN Brno, 2. TJ SEVER Ústí nad Labem a třetí příčku obsadil ženský tým I. PSKN Praha ženy.

Celkově tabulka po 1.-3. kole

1. SKN Brno

Ve třetím kole byl nejlepším hráčem Jan Sůva z I. PSKN Praha s 1 069 body a Kateřina Klofáčová z SKN Brno, která nasbírala 1 169 bodů. Měla tak víc bodů než kdokoliv z mužské kategorie. Také se jí podařilo v jedné hře získat neuvěřitelných 258 bodů.

Zdroj: SK Skivelo Olomouc