FSN 2013 – Brněnští fotbalisté se stali mistry

0

O víkendu 22. a 23. června 2013 se opět konala Fotbalová soutěž neslyšících 2013, a to 10. kolo, tedy poslední kolo FSN 2013.

Domácí SportNes Ostrava si pozvala v sobotu SSK Vítkovice. V prvním poločase padly dva vítkovické góly díky Holanovi a Fabišíkovi. Ve druhém poločase osm minut před koncem Fabišík dal svůj druhý gól. Hosté tedy vyhráli 3:0.

SportNes Ostrava – SSK Vítkovice 0 : 3 (0:2)
Branky: 35´ a 82´ Fabišík L., 15´ Holan J.
__________

Na sobotním programu byl další zápas mezi SKN Plzeň a SKN Brno. První poločas dopadl vyrovnaně 1:1. Druhý poločas ale již rozhodl o vítěziI, i když to bylo o nervy. V 60. minutě dal gól Brandejský z Brna, pak v 62. minutě padl opět brněnský gól ze strany Zemana (1:3), ale plzeňský hráč Chalupa se nedal a v 63. minutě dal gól (2:3). A na závěr jako brněnskou trešničku na dortu dal gól Jelínek. Brno vyhrálo 4:2.

SKN Plzeň – SKN Brno 2 : 4 (1:1)

Branky: 9´ Milfort J., 63´ Chalupa J. – 31´ a 62´ Zeman V., 60´ Brandejský K., 75´ Jelínek L.

__________

Třetí zápas proběhl v Hradci Králové.  Hradecký tým potkávala v předešlých kolách smůla – prohra, remíza nebo se sešlo málo hráčů. Tentokrát se blýskl svým výkonem nad I. PSKN Praha. V květnu v 5. kole hráli hradečtí hráči v Praze a odnesli si prohru 5:0. Nyní v prvním poločase hradecký tým vstřelil dva góly díky Filipimu a Telingerovi. Ve druhém poločase přidal další čtyři góly díky Pražákovi,  Lunňákovi, Rezkovi a Novotnému. SKN Hradec Králové vyhrál 6:0.

SKN Hradec Králové – I.PSKN Praha 6 : 0 (2:0)

Branky: 28´ Filipi J., 38´ Telinger Ji., 54´ Pražák V., 61´ Luňák M., 67´ Rezek Z., 90´ Novotný M.