FSN 2013 – 3. kolo

0

V sobotu 6. dubna a v neděli 7. dubna proběhlo 3. kolo Fotbalové soutěže neslyšících 2013 (FSN 2013).

V sobotu si zahráli proti sobě domácí SKN Brno – 1.PSKN Praha. Brno vyhrálo 2:1. Za Brno dal góly Rybníček a Fellmann, za Prahu Michal Brabec. Nejlepším hráčem byl za 1. PSKN Jan Várka a za SKN Brno Benda.

brno
SKN Brno
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
1.PSKN Praha

V dalším zápase se střetli domácí SKN Hradec Králové a Ostrava SportNES, který dopadl vítězně pro hostující hráče 2:4. Již v 8. minutě vstřelil branku Jeřábek po přihrávce Dyby. Poté dal branku Hubáček.  Nejlepšími hráči se stali za domácí Filipi a za hosty Balažovič.

Další zápas se konal ve Vítkovicích. Klub SSK Vítkovice pozval proti sobě za soupeře SKN Plzeň a porazila ho 3:0. V prvním poločase byl zápas vyrovnaný a skončil za stavu 0:0. Po pauze SSK Vítkovice změnil sestavu a domácí tým tak získal převahu, protože zálohový tým byl silnější a zvítězil 3:0 díky gólům od Kopačíka, Holana a Fabišíka, který dal penaltu.

fotbal vítkovice

V neděli 7. dubna byl na programu jen jeden zápas. Ostravský tým SportNES si zahrál proti SKN Plzeň a vyhrál 5:1. Oba týmy byly unavené ze zápasů z předešlého dne. První poločas skončil s vysokým počtem gólů – 4:1 pro Ostravu. Ve druhém poločase už byli hráči unavení, padl jen jeden gól za Ostravu díky Vyzinovi, který tak dal celkem tři góly. Nejlepšími hráči byli domácí Hubáček a za hosty brankář Pecánek Viktor.

Zdroj: hodnocení od sportovních klubů