ROZHOVORY

Přinášíme další informace týkající se titulků

Doporučení: nastavení videa na 720p HD. Video je opatřené českými titulky. V případě, že se vám nezobrazují, klikněte na ikonu Titulky na spodní liště videa. Zdroj: TZ

4 Komentáře

 1. Dobrý večer Tak to se mi libí, že jste udělali titulky a doufám, že budou další titulky jak budete zde vysílat abych rozuměl, co jste znakovali. Jsem pouze nedoslychavý, ale znakovou řeč moc neovladam protože jsme chodil do školy pro nedoslýchavé v Ostravě Porubě a tam jsme neměli znakovou řeč.Mockrat děkuji a doufám že splnite nadále titulky jako zde na youtube.

 2. DOBRÝ DEN JAKO MALA SEM NEDOSLÝCHAVÁ,CHODILA SEM DO ZVLÁŠTNÍ ŠKOLY SLABOZRAKÉ TAM SEM BYLA JEDINA NESLYŠICÍ A TUDIŽ ZNAKOVÝ JAZYK PROMĚ 25 LET BYL TABU A HODNĚ BYCH SI PŘÁLA U VŠECH PROGRAMU TITULKY POMÁHÁ MI TO POROZUMĚT. NEMUSÍ DÁVAT STARÉ FILMY ATD ALE FILMY PRO PAMĚTNÍKY ANO TITULKY

 3. Je už na mladé generaci, aby bojovala o titulky, nečekala na změny v zákoně tolik roků,(vzala si z toho ponaučení), ale průběžně je také kontrolovala a upravovala dle potřeb neslyšících a SP ve spolupráci s jinými zeměmi.
  Je nás v ČR přece půl milionů.

  Co na to EU?
  Tolik nesmyslných zákonů dělá,… a kde jaký pro SP smyslný udělala ?

  Generace co bojovala o titulky a uzákonění ZJ před rokem 2001 už je unavená… 🙁

  Tož přeji mladým hodně síly do nového roku a uspěšná jednání.

 4. Dobrý den, na našich stránkách v sekci reportáže a rozhovory najdete všechna videa opatřená titulky. Ve zbylých sekcí jako je například z domova, ze světa, sport apod. titulky nedáváme protože pod videem je text právě pro lidi, kteří neovládají znakový jazyk. Hezký den.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close