O víkendu proběhl 9. ročník memoriálu Lídy Hotařové o putovní pohár v bowlingu

0

V sobotu 19. listopadu se konal 9. ročník memoriálu Lídy Hotařové o putovní pohár v bowlingu jednotlivců. Turnaj byl organizován pro muže a ženy.

Začátek soutěže byl stanoven na dvanáctou hodinu, končilo se odpoledne v 16 hodin. Přihlášeno bylo 24 hráčů, z toho 17 mužů a 7 žen. Hrály se čtyři hry na čtyřech drahách.

bowling3

bowling2

Vítězem v mužské kategorii se stal Martin Horák z TJ Slovan Zlín. Na druhém místě se umístil Josef Špok ze SKN Vítkovice, třetí byl Vladimír Dřevojánek z TJ Slovan Zlín.

bowling

Mezi ženami zvítězila favoritka Petra Horáková, na druhém místě skončila Pavlína Šudřichová a třetí byla Lenka Vinklárková, všechny z TJ Slovan Zlín.

bowling1

bowling4

Pořadatelé turnaje předali vítězům 9. ročníku tradiční pohár a věcné dárky.

Další bowlingový turnaj se bude konat 11. listopadu v příštím roce, kdy se oslaví 10. výročí.