O víkendu byl Superpohár ve fotbale neslyšících. Kdo získal pohár?

0

O víkendu v neděli 18. září v Praze v Nových Butovicích bylo finále ve fotbale pro neslyšící. Superpohár je zápas, kde se spolu utká vítěz z Moravy a vítěz z Čech Ve finále se proti sobě postavili SKN Brno a domácí PSKN Praha.

Předávání poháru

První gól vstřelil Skorkovský z Prahy. Praha vedla po sedmé minutě až do konce prvního poločasu 1:0. V druhém poločase se Brno probudilo a v 52., 70., 73. minutě nastřílel Rybníček z Brna hattrick. Praha se bránila a bojovala, v 74. minutě vstřelil gól za Prahu Brabec, ale ani to nestačilo. Po minutě jim to Brno vrátilo, když Píš v 75. minutě dal hlavičku. Poslední gól vstřelil v 89. minutě Fellman z Brna.

Finálový superpohár vyhrálo Brno s vysokým skóre 5:2 a byl mu předán pohár. Gratulujeme.

Zdroj: TZ, CZECH DEAF FOTBALL, Jiří Kolíska