Z DOMOVA

Nová otevírací doba v Tiché kavárně!

V Praze je Tichá kavárna, která zaměstnává neslyšící personál. Tichou kavárnu najdete na adrese Praha 8, Burešova 1151/12. Projekt Tichá kavárna vznikl v roce 2011 na jaře ve spolupráci organizací Tichý svět a Tichý svět – chráněná pracoviště. Dne 11. listopadu 2011 byla Tichá kavárna slavnostně otevřena.

Novinkou je nová otevírací doba v kavárně. Od 1. května bude kavárna otevřena i dopoledne od 8 do 11 hodin, odpoledne od 13 do 21 hodin. Tichá kavárna doposud fungovala až po 13. hodině. Díky delší otevírací době budou moci v podniku pracovat tři další handicapovaní/neslyšící lidé.

Ve středu 17. dubna od 18 hod. se uskuteční vernisáž „Obrazů, které naslouchají“ od Taťjany Macholdové. Je výtvarnicí, malířkou a scénografkou, která vystavuje obrazy v Čechách i v zahraničí.

V případě zájmu o rezervaci Tiché kavárny nebo uspořádání soukromé akce kontaktujte provozního Petra Šamánka – provoz@tichakavarna.cz, tel.: 739 245 270.

V případě zájmu o objednávku dortu či jiných dobrot se obraťte na Ivu Obdržálkovou – objednavky@tichacukrarna.cz, tel.: 725 451 856

Zdroj: Tichá kavárna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Back to top button
Close