Hlavní / Aktuality / Informace / Nová organizace – Centrum pro neslyšící a nedoslýchavé pro Prahu a Středočeský kraj, o.p.s

Nová organizace – Centrum pro neslyšící a nedoslýchavé pro Prahu a Středočeský kraj, o.p.s

Novou organizaci Centrum pro neslyšící a nedoslýchavé pro Prahu a Středočeský kraj, o.p.s, vystupující pod zkratkou CNN, založil Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR jako organizaci, která bude poskytovat sociální služby dle zákona 108/2006 Sb. Tedy tlumočnické služby, odborné sociální poradenství a sociálně aktivizační služby. Tlumočnické služby si můžete objednat, případně využít ambulantní službu na adresách Karlínské náměstí 12, Praha 8 – Karlín a Darwinova 24, Praha 4 – Modřany. Tlumočníci z Prahy budou vyjíždět, podle možností a potřeb klientů, do celého Středočeského kraje.

budova

SNN v Karlíně – poskytovatel služeb CNN

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PSN v Modřanech – poskytovatel služeb CNN

Odborné sociální poradenství Vám poskytnou na stejných adresách a navíc i na pobočkách v Berouně, v Kladně a v Příbrami. Sociálně aktivizační služby jsou ambulantní, popřípadě terénní služby poskytované osobám v důchodovém věku nebo osobám se zdravotním postižením ohroženým sociálním vyloučením. Jedná se o různé přednášky, vzdělávací aktivity, společenské aktivity – výlety, zábavné akce, soutěže a různé sociálně terapeutické činnosti – cvičení, vyrábění, trénink paměti, kurzy odezírání apod. Tyto služby budou fungovat stejně jako dosud v Darwinově ulici v Modřanech, ale už ne pod Centrem denních služeb (CDS), jak se původně nazývaly, ale už pod CNN. SNN v ČR nadále zůstává jako zapsaný spolek a bude se věnovat spolkové činnosti ve prospěch osob se sluchovým postižením.

Zdroje: SNN

Jeden komentář

  1. Moc prosím, zašlete mi program na 2.pololetí. Zdravím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *

*

*

x

Další

Tarif na míru pro zdravotně postižené a seniory

Český telekomunikační úřad porovnal a zpracoval přehled cen u operátorů. Senioři a zdravotně ...