SPORT

Neslyšící triatlonisté ovládli zimní triatlon v Konici

V sobotu 10. února se v Konici u Prostějova konal zimní triatlon Konický Yeti. S ohledem na počasí a nedostatek sněhu tentokrát závodníci absolvovali běh, jízdu na horských kolech a střelbu. Konického triatlonu se zúčastnili také čtyři členové SKIVELO neslyšících Olomouc a dosáhli velmi dobrých výsledků.

Celkový vítěz Pavel Pastrnek (vlevo) na trati triatlonu před svým oddílovým kolegou Františkem Kocourkem (číslo 11)

Pavel Pastrnek nenašel přemožitele a o pouhé dvě vteřiny zvítězil před svým oddílovým kolegou Davidem Studýnkou. Na čtvrtém místě skončil František Kocourek. Josef Procházka obsadil dvanáctou příčku.

Celkově se na trať zimního triatlonu v Konici vydalo 24 mužů, tři ženy a stejný počet dětí.

Vyhlášení výsledků: zprava David Studýnka (2. místo) a vítězný  Pavel Pastrnek