SPORT

1. Mezinárodní turnaje neslyšících ve Slovinsku

Ve Slovinsku ve městě Maribor se v sobotu 24. února 2018 uskutečnily mezinárodní turnaje neslyšících sportovců. Turnaje byly rozděleny na kategorie futsal mužstvo, stará garda, šipky (ženy, muži), volejbal mix.

Za Českou republiku se zúčastnil Sportovní klub Brno (SKN Brno), který se přihlásil na volejbal mix. Celkově se ve volejbalu utkalo 16 družstev z Rakouska, Srbska, Chorvatska, Maďarska a Slovenska. Družstva byla rozdělena na 4 skupiny.

SKN Brno vyhrál ve své skupině a bojoval až do finále, kde jej porazil tým NEKO Bratislava 2:0, a SKN Brno tak získalo úspěšné druhé místo.  Večer se konala zábava, kde se rozdávaly poháry a medaile.