Z DOMOVA

Máte zájem o titulky v TV?

Máte zájem o rozšíření titulkování dalších pořadů v TV?

Jedná se o práci stínového řečníka, který mluví a vyrábí titulky pomocí rozpoznávače řeči on-line.

Skryté titulky by byly kvalitnější a přesnější. Byl by to další krok vpřed pro neslyšící.
Je ale potřeba doložit, že máte o tuto novou službu velký zájem, aby v TV viděli, že díky titulkům získají další diváky.


Proto je potřeba co nejvíce podpisů i dopisů od Vás.

Listinu na podepisování najdete na pobočkách ČUN a ČMUN, na místě Vám také mohou předat více informací.

 

 

 

 

 

Zdroj: p. Straka

3 Komentáře

  1. Dobrý den
    Teď o víkendu jsem byl v Šumperku a tam bylo 56 hráčů a+ hosté kteří by určitě podporovali podpisem 24.11 bude akce karty v Moutnice ( cca 30 hráčů) Bude někdo možné přijet s podpisovým archem abych mohl podepsat?Jinak nevím kam mám jet! Děkuji Dvořák

  2. Titulky v TV chtějí všichni se sluchovým postižením, ale TV společnosti nám jen kladou překážky. Komunikaci máme na Facebooku ve skupině Titulky TV pro osoby se sluchovým postižením, kde se navzájem informujeme a domlouváme společný postup ve spolupráci s paní Mgr. V. Strnadovou, která pracuje v Komisi pro skryté titulky při Asnep.

  3. Vážení,

    na webu máte napsáné: Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu. Chci se zeptat, zda máte souhlas od CUN použít logo? Chci upozornit na to, že se jedná o soukromou akci, kterou ČUN neorganizuje. Nikdo z pracovníků ČUN nebyl o tomto informován – tudíž nechápu kdo může předat informace, když dané informace nemá. To že se někde podepisuje nějaká petice v CUN neznamená že je to akce ČUN.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close