Kdo se stal mistrem Fotbalové soutěže neslyšících?

0

Fotbalová soutěž neslyšících 2014 již zná svého vítěze. Kdo vyhrál ve finálovém zápase, který se konal v sobotu 28. června v Olomouci? Střetly se proti sobě týmy SKN Hradec Králové a SKN Brno. V prvním poločase, brzy po začátku hry v šesté minutě, dal první gól z penalty Milan Novotný z Hradce. Potom Hradečáci ve hře trochu polevili, Brno toho využilo a jejich hráč David Holý nastřílel 3 góly. Po výměně stran každý tým ještě přidal po jednom gólu, za Hradec Jiří Fišer a za Brno Vojtěch Rybníček. Celkově vyhrálo Brno 4:2 a mohlo se tak opět radovat z prvenství. Obhájili loňský titul Mistra ČR. Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni autor hradeckého gólu Milan Novotný a Adam Papoušek z Brna. V tomto zápase vynikl hlavně David Holý, který dal hattrick.

SKN Brno – SKN Hradec Králové 4:2 (3:1)

Fotbal-01-brno-e1404390203119

fotbal-02-brno-e1404390259805

A kdo se mohl radovat z bronzového umístění? Silné týmy SSK Vítkovice a I. PSKN Praha chtěly oba třetí příčku pro sebe. V prvním poločase nechtěl ani jeden tým dovolit, aby padl gól a první poločas tedy skončil bez branky. Ve druhém poločase už se oba týmy gólově prosadily. Nejprve dal gól Tomáš Gajdošík za Vítkovice. Pražský hráč Michal Brabec si to nenechal líbit, vstřelil gól a vyrovnal tak stav na 1:1. Muselo tedy být nařízeno prodloužení 2 x 10 minut, ve kterém dal gól opět Michal Brabec a poté i Pavel Zúdor. Celkově tedy pražský tým ukázal svou převahu a vyhrál 3:1. Pražáci tak zopakovali loňský úspěch, kdy také vybojovali bronzovou medaili.

I. PSKN Praha – SKN Hradec Králové 3:1 (0:0)