Jaký tým vyhrál ve fotbalovém Superpoháru?

0

V neděli 21. září se konal Superpohár ve fotbalu v Olomouci. Střetly se proti sobě týmy, které vyhrály v Českém a Moravském poháru. V Českém poháru vyhrál klub I. PSKN Praha. Z Moravského poháru vzešel vítězný klub SSK Vítkovice.

Jak dopadl zápas mezi I. PSKN Praha a SSK Vítkovice? Byl to velmi napínavý zápas.

V 8. minutě dal první gól pražský hráč Jaroslav Klein. Netrvalo dlouho a v 19. minutě se blýskl svým gólem opět pražský hráč Džilič Muriz. Pár minut před koncem prvního poločasu v 37. minutě vstřelil gól za Vítkovice Martin Mikulík a pak v 41. minutě vyrovnal stav na 2:2 Tomáš Gajdošík z Vítkovic.

Jak to tedy dopadlo ve 2. poločase? Až v 83. minutě vstřelil vítězný gól Jaroslav KleinI. PSKN Praha vyhrála 3:2.

I.PSKN Praha – SSK Vítkovice 3:2 (2:2)

Nejlepším hráčem se stal za pražský tým Kryštof Slováček a za vítkovický tým Tomáš Gajdošík.