INFORMACE

Internetový portál Neslysimpracuji.cz se propojil s Jobs.cz a Prace.cz

Portál pracovních příležitostí pro neslyšící www.neslysimpracuji.cz, který vytvořila a spravuje společnost Tichý svět, je od 1. dubna propojen s největšími servery nabízejícími v ČR zaměstnání Jobs.cz a Prace.cz. Propojení se podařilo po dvouletých přípravách a jednáních mezi společností NETservis, která je dodavatelem portálu Neslysimpracuji.cz, a zástupci společnosti LMC, jež spravuje oba známé portály.

www prácejobs pracecz

Na novém webu Neslysimpracuji.cz je již nyní přes sedm desítek aktuálních nabídek pracovních pozic vhodných pro neslyšící, a to z celé České republiky. Součástí unikátního portálu jsou nejen pracovní nabídky, ale také praktické příručky pro neslyšící, zaměstnavatele i úřady práce. Všechny informace jsou dostupné také ve znakovém jazyce.

Jak spolupráce funguje? Z portálů Jobs.cz a Prace.cz k nám směřují nabídky pracovních příležitostí z celé České republiky. Stačí, aby zaměstnavatel označil při registraci nabídky, že je práce vhodná pro neslyšící, a nabídka se automaticky objeví na Neslysimpracuji.cz.

Podrobnosti o novém portálu Neslysimpracuji.cz se mohou zájemci dozvědět na konferenci Pracovní portál nejen pro neslyšící, kterou pořádá Tichý svět 29. dubna 2015 v zasedacím sále Magistrátu hlavního města Prahy. Můžete se seznámit s příklady dobré praxe a zkušenostmi neslyšících i zaměstnavatelů. Na konferenci vystoupí také správci pracovních portálů.

konference

logo_esf_barva1-1024x104

Projekt Deaf Support reg.č. CZ.1.04/5.1.01/77.00055 je financován z prostředků ESF prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu ČR.

Zdroj: Tichý svět, o.p.s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close