ZE SVĚTA

Neslyšící pes = znamení smůly?

Když uvidíte černou kočku přecházet přes silnici, budete mít smůlu. Rozbijete-li zrcadlo, čeká Vás sedm let smůly. Možná by mohla vzniknout nová pověra, že neslyšící pes přináší smůlu. Proč? V článku naleznete odůvodnění/vysvětlení. 

ZOO

Manželský pár z amerického státu Florida si udělal výlet do Louisiany (stát USA). Manželé se rozhodli, že navštíví malé ZOO, které potkali při cestě. Do ZOO si vzali i jejich neslyšícího psa. 

Louisiana

Neslyšící pes

V ZOO žije velbloud Casper, kterému bylo 18 měsíců. Manželé se rozhodli, že nakrmí Caspera. Dali velbloudovi pamlsky, a to se neslyšícímu psovi nelíbilo. Rozhodl se, že si pro pamlsky dojde až k 270 kilovému zvířeti. Žena se bála o svého psa, tak ho začala honit, protože na volání neslyší. 

Velbloud Casper

Honička

Pro honičku Casper neměl pochopení, tak se ohnal po ženě. Aby se žena ubránila velbloudovi, tak ho kousla do velmi choulostivých částí. 

Pokuta

K tomuto incidentu byli přivolaní strážníci, kteří řekli, že velbloud za nic nemůže, protože si jen chránil své teritorium. Manželé pak dostali pokutu za to, že vnikli i přes zákaz za ohradu a ještě k tomu neměli psa přivázaného na vodítku. Navíc byl k dispozici záznam, který ukázal strážníkům, že žena nepochopitelně honila svého psa, protože Casper si ho nevšímal. Casper byl zkontrolován veterinářem, který řekl, že nemá žádné zranění, avšak z této události si odnese nepříjemnou vzpomínku. 

Zdroj, foto: Wikipedia.org, Novinky.cz, Theadvocate.com
Editor: Magda Jandusová

Back to top button
Close