RETROMĚSTEČKO

VIDEOPOZVÁNKA VE ČZJ:

VSTUPENKY: Držitelé ZTP a ZTP/P a děti do 150 cm mají vstup zdarma.

TIP PRO PARKOVÁNÍ: v okolních ulicích kolem areálu Kasárny T.G. Masaryka (místa nejsou o víkendu zpoplatněna)

VÍCE INFORMACÍ:

 POPIS AKCE:

Zapište si termín 14. + 15. 9. 2019 – RETROMĚSTEČKO, Pardubice

Retroměstečko představuje zábavu pro celou rodinu. Seznamíte se s tradicemi a úspěchy naší republiky. Těšte se na auto – moto veterány, tankovou arénu, staré a dobové hračky, předměty i různou techniku a zajímavosti pod značkou Made in Czechoslovakia i okolních států. Seznámíte se s prací hasičů a integrovaného záchranného systému, bezpečnostních složek státu i firem působících v oboru obrany.

Návštěvníci se zde mohou pohybovat samostatně a mají možnost si techniku osahat, svézt se nebo si u konkrétního exponátu nechat odpovědět na své otázky.

Pro nezapomenutelný zážitek dětí, probíhá v prostoru areálu oblíbená rodinná hra Superbojovka s Retráčkem. Herní kartu s plánem, pravidly a herními políčky, které představují jednotlivá stanoviště, dostanete při vstupu do areálu zdarma.

Retroměstečko spolupracuje s nadacemi a organizacemi, které vám ukáží, jak se žije lidem s handicapem, např. představí práci s asistenčním psem a také jaké je to si popovídat rukama.

Díky této akci se ocitnete ve starých časech, ale současně i v přítomnosti, kde najdete od hračky po tank téměř vše. Tak si přijďte hrát, nudit se rozhodně nebudete.

 

Zdroj, foto: Tichý svět

Kdy

14. Zář 2019 - 15. Zář 2019

Výdaj

ZTP ZDARMA

Místa

Kasárna T.G. Masaryka
Zborovské náměstí 1230
Back to top button
Close