Z DOMOVA

Domem tekla voda. Bouchání na dveře ale žena neslyšela

S prosbou o pomoc se na městskou policii obrátil správce domu v Polabinách v Pardubicích. Potřeboval zjistit totožnost osoby, které vytéká z bytu voda. „Než strážníci dojeli na místo, oznamovatel stačil zavřít hlavní přívod vody a pokoušel se dozvonit na někoho z bytu, který byl příčinou nočního pozdvižení. Strážníci tedy ve spolupráci se stálou službou zjistili přes státní policii telefonní číslo na majitele bytu, ale ani v tomto případě nepochodili a majitele se nepodařilo vyrozumět,“ uvedla mluvčí strážníků Lucie Klementová.

Po chvíli se ale dveře otevřely a ukázalo se, že na ženu se nešlo dozvonit ani doklepat, protože rány jako neslyšící vnímat nemohla. Pak už bylo snadné zjistit, kde se voda vzala. Šlo o vypadlou hadici od pračky, která při ždímání vyklouzla z umyvadla. Mladá žena tento problém zjistila až v okamžiku, kdy se šla do koupelny podívat. Za přítomnosti strážníků si tedy obě strany vyměnily údaje o totožnosti, aby mohlo být uplatněno plnění pojistné události. Poté byla voda v domě opět otevřena a účastníci nehody se mohli dát do uklízení.

ilustrační foto

Zdroj: web Pardubický deník, foto a překlad TZ.

Jeden komentář

  1. To je záhada…. neslyšící nájemnice tam bydlí a správce domu ani neví, že má handicapované nájemníky v domě!!! Kde se stala chyba?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Close