ZE SVĚTA

Dívka bude reprezentovat Velkou Británii na ME neslyšících v plavání.

Dívka je z Velké Británie z města St. Albans. Jmenuje se Lucy Jordan Caws, narodila se neslyšící, je jí 15 let a chodí do školy, která je určena pouze pro dívky. Škola se nachází ve městě, kde Lucy bydlí.


Když se Lucy ve věku tří let přestěhovala do St Albans, začala plavat a ve věku sedmi let nastoupila do plaveckého klubu Amatérské plavání ve městě Verulam  pod vedením trenérky Zofie Kozien.

Trenérka Zofie Kozien.

Lucy také návštěvuje ranní plavání v klubu Hatfield Swimming, které je pravidelně 3x týdně. Třikrát týdně vstává ve 4:30 ránotrénuje dvě hodiny, než jí začne vyučování ve škole.

Účastní se různých plaveckých akcí pro neslyšící a výcvikových táborů pro neslyšící. Dokonce v jednom závodu chybělo 0,3 sekundy a mohla mít zlato, skončila tedy na 2. místě.

Plavecký bazén v Hatfield Swimming

Lucy byla vyzvána, aby reprezentovala Británii na ME neslyšících v plavání v Lublinu v Polsku.

Po ME neslyšících Lucy doufá, že se vrátí ke svému původnímu tréninkovému programu a bude se kvalifikovat na mistrovství světa v plavání v Brazílii v srpnu 2019.

Lucy se svým plaveckým týmem.

Je velmi nadšená, že byla požádána o to, aby reprezentovala Velkou Británii na ME neslyšících v plavání. Budou to její první mezinárodní závody.

Zdroj: www.hertsad.co.uk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close