ZE SVĚTA

Dcera tlumočila do ZJ svému neslyšícímu otci rockový koncert

V kanadském městě Edmonton se konal koncert rockové skupiny Three Days Grace. Tato hudební skupina je láskou devatenáctileté Kari Carberry a jejího neslyšícího otce.

Když Kari zjistila, že budou koncertovat v Edmontonu, zeptala se svého táty (i když je neslyšící), jestli by šel s ní. A ten souhlasil.

Otec Darrin Carberry se na koncertu bavil stejně dobře jako dcera. Ta mu hudbu totiž tlumočila do znakového jazyka.

 

Této dvojice si na koncertě všiml Jules Maria (zaměstnanec na koncertě), protože mu přišlo divné, že mají kolem sebe hodně tanečního prostoru. Až po chvíli mu došlo, co se děje – dcera svému otci znakovala a potřebovali mít před sebou komunikační prostor pro znakový jazyk. Nadšený Jules dceru s otcem natočil a třicetisekundové video vložil na Facebook (již má přes 27 000 000 zhlédnutí).

VLOŽIT VIDEO (jak dcera znakuje otci)

 

Samotná kapela Three Days Grace toto video na svých facebookových stránkách sdílela a okomentovala ho slovy: To je nádhera, je to tak milé!.

 

A co bude dál s otcem a jeho dcerou Carberrovými? Shodli se na tom, že i nadále se budou účastnit koncertů. Budou vybírat z následujících hudebních skupin: Nickelback, Theory of Deadman nebo Metallica.

 

Zdroj: ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Back to top button
Close