INFORMACE

Chcete si přivydělat? Přijďte na přednášku o aplikaci UBER.

Chcete mít flexibilní pracovní dobu a přivydělat si řízením vlastního automobilu? Představujeme Vám aplikaci Uber. Uber je mezinárodní startup, který vznikl v San Franciscu před 5,5 lety a momentálně působí v 67 zemích a 357 městech světa. Uber v Praze funguje už rok a půl, během kterého si vytvořil několikatísicovou základnu partnerských řidičů a uživatelů. Pomocí jednoho kliknutí spojuje řidiče Uber a cestující.

uber 02

Uber podporuje osoby se sluchovým postižením napříč celým světem. Aplikace je přizpůsobena osobám se sluchovým postižením a dovoluje proto její plné využití. Při objednání vozu uživatel Uber vidí, že řidič – partner, který pro něj přijíždí je sluchově postižený, a je požádán o zadání konečné destinace. Po zadání konečné destinace se partnerovi Uber zobrazí na GPS adresa, na kterou má cestujícího odvézt. Platba probíhá přes aplikaci Uber, a proto není potřeba mít žádnou hotovost. Pomocí této technologie nedochází ve vozech k nedorozumění ohledně konečné destinace, placení atd.

Pokud se chcete dozvědět více o fungování Uber v České republice, jaké jsou možnosti vypůjčení vozu a jak se stát Uber partnerem, přihlaste se na přednášku https://docs.google.com/forms/d/1k-ufL1dEOYsWz1R60204FKEUkUYZmlupfLRgG0ShOu4/viewform?c=0&w=1

Prezentaci povede sluchově postižený Uber Partner Uladzimir, který má s Uber téměř roční zkušenosti a odvezl stovky uživatelů.

Neváhejte a přijďte. Třeba to bude něco pro vás.

Zdroj: Tichý svět, Uber

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*

Back to top button
Close