Českým reprezentantům ve Švédsku se zatím nedaří

0

Češi první zápas odehráli s Tureckem, bohužel prohráli vysoko 0:8.

Proti Turecku.

V druhém zápase proti Polsku Češi dokázali dát branku v 1. poločase už v 8. minutě. Branku trefil hráč Zaduban, poté naši dlouhou dobu drželi výsledek 1:0.

Proti Polsku.

Ve 45. minutě Poláci nabrali novou sílu a trefili branku. Od té chvíle se naši hráči nedokázali probrat a během dalších 30 minut Poláci vstřelili další 4 góly.

Utkání tedy skončilo 1:5.

Třetí zápas byl proti Belgii.

Češi v oslabené sestavě bez výborného hráče Bajera a brankáře Holiše se nedokázali probojovat k vítězství. Výhru získala Belgie s vysokým počtem gólů 10:1.