Hlavní / Aktuality / Sport / Česká fotbalová reprezentace jela na víkendové soustředění do Nymburku

Česká fotbalová reprezentace jela na víkendové soustředění do Nymburku

Neslyšící reprezentanti jeli o víkendu na futsalové soustředění do Nymburku a zahráli si dvakrát přátelský zápas. Jak dopadli?

V sobotu 7. října ráno v 10 hodin se utkali s klubem FC Milovice. Neslyšící je rozdrtili s vysokým skóre 20:3.

Branky: 6x Hubáček, 5x Novotný, 3x Filipi, 2x Bajer, Benda, Holan, Gloga, Skorkovský

Sobotní zápas

V neděli 8. října ráno v 10 hodin se utkali s klubem FC Malibu Mladá Boleslav B. Utkání bylo napínavější než sobotní zápas. První poločas ovládli bez problémů 5:1, ve druhém poločase to bylo vyrovnanější, ale nakonec vyhráli neslyšící celkem 9:7.

Branky: 3x Vodička, 2x Novotný, 2x Hubáček, Gajdošík, Skorkovský

Neslyšící futsalisté. Foto: Jaroslav Klein

Zdroj: TZ, CZECH DEAF FOTBAL, český svaz neslyšících sportovců, foto: Jaroslav Klein