Brno, Praha, Hradec Králové a Vítkovice. Kdo postoupil do fotbalového finále?

0

Fotbalové týmy z Čech a Moravy mají za sebou zápasy Fotbalové soutěže neslyšících 2014. Účastnily se jí celkem tři české a tři moravské týmy. Po odehrání všech zápasů sestoupily týmy, které se celkově umístily na třetím místě, a první dva postupovaly.

Z Čech byli třetí fotbalisté z SKN Plzeň a z Moravy fotbalisté ze SportNES Ostrava.

Postoupily tedy týmy z Čech 1. SKN Hradec Králové a 2. I. PSKN Praha a z Moravy 1. SKN Brno a 2. SSK Vítkovice.

A právě v sobotu 14. června se konalo v Nymburku semifinále. Jak takový systém vypadal? Tým z Čech, který se umístil na prvním místě, hrál proti moravském týmu, který byl na druhém místě, a obráceně.

SKN Brno se střetl v semifinálovém zápase proti I. PSKN Praha. Ve 26. minutě se svým gólem blýskl pražský hráč Michal Skorkovský. Do konce prvního poločasu ve 40. minutě vstřelil gól brněnský Rybníček a vyrovnal tak stav na 1:1. Ve druhém poločase dlouho nikdo gól nedal, až v 84. minutě. Kdo byl autorem gólu? Brněnský hráč Gluch. Brno tedy vyhrálo 2:1 a bude hrát finále.

__________

Ve druhém semifinálovém zápasu si to rozdaly týmy SKN Hradec Králové a SSK Vítkovice. Který tým byl lepší? V prvním poločasedal krásný gól Milan Novotný za Hradec Králové, který byl i jediným střelcem za celý první poločas. Po přestávce hned dvě minuty nato dal gól opět Novotný. Vítkovický hráč Holan si to nenechal líbit a vstřelil gól. Stav tedy byl zatím 2:1. Další hradecký hráč Luňák vstřelil gól v 62. minutě. Za 9 minut poté se do třetice blýskl opět Novotný v 71. minutě a celkově tak Hradec Králové vyhrál 4:1. Milan Novotný mohl být pyšný na svůj hattrick. Druhým finalistou se tak stal tým z Hradce Králové.

SKN Hradec Králové – SSK Vítkovice 4:1 (1:0)
Gól: 3x Novotný, Luňák – Holan
Žlutá karta: Kulhánek – Lavrovič, Holan

SKN Hradec Králové
SSK Vítkovice

_________

Nyní již znáte výsledek semifinálových zápasů. A jak dopadlo finále? Kdepak, finále ještě nebylo. Bude se konat v sobotu 28. června v Olomouci. Kdo si myslíte, že vyhraje? Pokud máte čas, určitě jim přijďte zafandit.